Zúročili kvalitnú letnú prípravuLorem ipsum dolor sit amet 9. 10. 2015 13:38

V prievidzskej športovej sa konalo prvé kolo Pohára federácie v karate. Karate klub FKŠ naštartoval súťažnú sezónu na domácej pôde pätnástimi medailami.

Domáci karatisti v početnej konkurencii podali kvalitné výkony. Výsledkom bola početná medailová zbierka – sedem zlatých, sedem strieborných a jeden bronzový kov.
„V Prievidzi  bolo celkovo 330 štartov, čo je skvelá konkurencia. Teší nás aj fakt, že po skvelých výkonoch našich pretekárov reprezentačný tréner nominoval na majstrovstvá sveta dve naše karatistky - Kristínu Huovú a Dominiku Šalamonovú, ktoré poletia reprezentovať Slovensko do Španielska. Do nášho kádra sme postavili aj dvoch nových pretekárov, ktorí naplnili naše očakávania a nesklamali,“ povedal po súťaži Miroslav Šenk, hlavný tréner KK Prievidza FKŠ. „Marek Pavlák, Lukrécia Lachká, Kristína Huová mali ťažšie kategórie, nakoľko museli prejsť medzi starších pretekárov. Napriek tomu získali medaily, čo nás veľmi teší. Ukázalo sa, že kvalitná letná príprava priniesla svoje ovocie,“ dodal prievidzský tréner.

Výsledky FKŠ v Prievidzi:
Kristína Huová  (kategória 14 r.) – 3x zlato, 1x striebro
Dominika Šalamonová (ženy) -  1x zlato, 1x striebro
Marek Pavlák (13 – 15 rokov) - 1x striebro
Martin Svitok (10 – 12 r.) - 1x striebro
Lukrécia Lachká (13 – 15 r.) - 2x striebro
Andrej Frajka (13 – 15 r.) - 1x zlato
Kristína Šenková (6 – 9 r.) - 1x zlato
Viktória Šoltesová (6 – 9 r.) - 1x zlato
Družstvo (Huová , Frajka , Lachká) - 1x striebro
Družstvo (Lachký, Svitok, Ricker) 1x bronz


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri