Zlatá medaila pre Gymnastický klub Elán Prievidza27. 5. 2019 09:44

V sobotu 25.5.2019 sa uskutočnilo 2.kolo Slovenského pohára Jipast B v športovej gymnastike žien v Nových Zámkoch. Dievčatá z gymnastického klubu Elán Prievidza mali svoje zastúpenie v kategóriách mladšie žiačky, staršie žiacky a juniorky.

Kristína Drabantová obsadila 1.miesto v štvorboji - preskok, bradlá, kladina ,prostné a získala zlatú medailu v kategórii juniorky (ročník 2004-2005). Vanesa Neuročná zacvičila druhú najlepšiu zostavu na bradlách, Amália Bohňová zaujala svojou choreografiou na prostných. Dievčatá trénujú pod vedením trénerky Bibiány Bohňovej.


V kategórii staršie žiačky (ročník 2006-2008) súťažilo 29 dievčat z celého Slovenska. Emília Bohňová, Lucia Kráľová, Lucia Javorčeková a Nina Ďurinová,/trénerka B.Bohňová/, súťažili v tejto kategórii prvý krát a veľmi dobre zvládli svoje nové zostavy a prvky. Naďa Bellová, Michaela Mikušová, ktoré sú už skúsené pretekárky v tejto kategórii predviedli pekný výkon/trénerka Magdaléna Prágerová/.


Spolu so 40 timi mladšími žiačkami (ročník 2009-2010) zabojovali o čo najlepší výsledok aj gymnastky v kategórii mladších žiačok Tamara Ugróczy a Nina Kolláriková pod vedením trénerky Dagmary Strmenskej.
Týmito pretekmi dievčatá úspešne ukončili jarnú sezónu.Po prázdninách na jeseň sa uskutoční tretie kolo SP Jipast a na konci kalendárneho roka. Majstrovstvá Slovenska. Ďakujeme gymnastkám za peknú reprezentáciu nášho mesta, trénerom za dobre odvedenú prácu a mestu Prievidza za podporu.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri