Žihadielko je späťLorem ipsum dolor sit amet 16. 1. 2018 09:21

V lete vyrastie na Slovensku ďalších desať detských ihrísk Žihadielok. O tom kde, rozhodnú v hlasovaní ľudia.

Moderných a bezpečných detských ihrísk stále nie je v našich mestách dosť, Lidl sa preto rozhodol zopakovať úspešný projekt Žihadielko. V lete pribudne na Slovensku ďalších desať ihrísk včielky Maje a jej kamarátov. O tom kde, rozhodnú v hlasovaní opäť ľudia.

Do hlasovania o ihrisko Žihadielko sa môže celé Slovensko zapojiť opäť od 15. januára až do 28. februára 2018. 10 miest s najvyšším počtom hlasov získa nové Lidl ihrisko Žihadielko.Hlasovanie prebieha na stránke: https://zihadielko.lidl.sk/V roku 2018 prichádza súťaž s NOVINKOU. Bola vytvorená špeciálna kategória pre tie mestá, ktoré už Lidl ihrisko Žihadielko vyhrali v minulých dvoch ročníkoch súťaže. Súťažiť sa teda bude celkovo v piatich kategóriách. Sú štyri kategórie, do ktorých sú mestá zaradené podľa počtu obyvateľov. V piatej špeciálnej kategórii sú víťazné mestá z rokov 2016 alebo 2017, ktoré prejavili záujem opäť sa zapojiť.

Všetky Lidl ihriská Žihadielka spája jednotný motív rozprávkovej včielky Maje, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov. Žihadielko so symbolom včielky Maje zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe. Dopadovú plochu tvorí mäkká liata guma. Táto zóna ponúka veľa zábavy na pružinových hojdačkách, kolotoči či v domčeku určenom pre deti od 2 do 6 rokov. Samozrejmosťou je veľké pieskovisko. Práve vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti. Dominantou zóny pre deti od 6 do 12 rokov je veľký hrad so štyrmi vežami, ktorý nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev. Z hradu sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umiestnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš. Pre zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí je celé ihrisko oplotené. Dostatok lavičiek rozmiestených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri