Žiaci ZUŠ Ladislava Stančeka prebudili šípkovú RuženkuLorem ipsum dolor sit amet 13. 5. 2016 10:00

Záver školského roka v ZUŠ Ladislava Stančeka  Prievidza sa každoročne nesie v duchu prezentácieceloročnej práce žiakov a pedagógov školy v spojení so získavaním nových adeptov pre umelecké vzdelávanie. 

V stredu 11. mája 2016 škola uviedla pre deti prievidzských základných škôl výchovno-náborové, multi-umelecké predstavenie na motívy známej rozprávky Šípková Ruženka. Predstavenie vychádzaz hudobného stvárnenia rozprávky od českého skladateľa Oskara Nedbala. Participovali na ňom všetky štyri odbory školy - hudobný, tanečný , literárno-dramatický a výtvarný.

Realizovalo sa v divadelnej sále Kultúrneho a spoločenského strediska v Prievidzi. Úprimné a emocionálne zainteresované vyjadrenie mladých hudobníkov, výtvarníkov, tanečníkov a hercov spontánne zasiahlo divákov, prevažne žiakov I. stupňa ZŠ. Predstavenie bolo medzi jednotlivými epizódami prerušované búrlivým potleskom. Pedagógovia školy veria, že bude pre mladých detských divákov podnetom k tomu, aby sa uchádzali o možnosť stať sa riadnymi žiakmi niektorého umeleckého odboru školy.

Zápis a talentové skúšky sa v škole uskutočnia v dňoch 30. mája až 1. júna 2016 v popoludňajších hodinách.

- ab-


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri