Zápasenie: Zlatý Nemec na majstrovstvách Slovenska, Appel bronzovýLorem ipsum dolor sit amet 2. 12. 2013 11:05

V sobotu, 30. novembra 2013, hostila prievidzská športová hala majstrovstvá Slovenskej republiky mladších žiakov v zápasení voľným štýlom. Na žinenky nastúpili žiaci v štrnástich hmotnostných kategóriách v celkom počte 96 pretekárov. 

Majstrovstvá priniesli množstvo pekných a vyrovnaných súbojov, nechýbali slzy ani emócie. Z Prievidžanov sa najviac darilo Denisovi Nemcovi, ktorý v hmotnostnej kategórii do 73 kg získal titul Majster Slovenska. Denis si postupne poradil zo súperom zo Slávie Snina, ktorého porazil lopatkovým víťazstvom, v semifinále porazil súpera z Vihorlatu Snina, ktorého zdolal tiež lopatkovým víťazstvom. Vo finále nastúpil proti Horváthovi z Dunajskej Stredy, ktorého zdolal technickou prevahou a stal sa majstrom SR 2013. Za zmienku stojí, že Denisovi súperi nezískali ani jeden technický bod.  Na stupeň víťazov sa postavil aj Radovan Appel, ktorý v hmotnostnej kategórii do 33 kg získal bronzovú medailu. 
Ako rozhodcovia reprezentovali ZK Baník Prievidza Miroslav Marcinek, Róbert Lacko a Peter Botoš, ktorí svojimi kvalitnými výkonmi umožnili ľahký priebeh celých majstrovstiev.
Zápasnícky klub Baník Prievidza opäť ukázal, že má svoje miesto na mape zápasenia i športu v rámci celej Slovenskej republiky.

Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri