Vyžrebovanie Memoriálu Štefana GürtleraLorem ipsum dolor sit amet 11. 12. 2015 13:19

Vo štvrtok sa v zasadačke športovej haly v Prievidzi uskutočnilo za účasti zástupcov tímov vyžrebovanie prvého ročníka futbalového Memoriálu Štefana Gürtlera, ktorý organizuje Mesto Prievidza v spolupráci s Mestskou úniou v malom futbale Prievidze na počesť niekdajšieho vynikajúceho futbalistu.

Štefan Gürtler dosiahol najväčšie úspechy ako hráč ŠK Bratislava, počas jeho kariéry sa o neho zaujímal aj Juventus Turín. V Prievidzi sa pričinil o výstavbu športovísk. Bývalý skvelý futbalista, ktorý aj v neskoršom veku pravidelne sledoval futbalové zápasy na štadióne v Prievidzi, zomrel vo februári 2015 vo veku 91 rokov.

Veľký záujem
Na celodňovom turnaji, ktorí sa koná 26. decembra na jeho počesť, sa v prievidzskej športovej hale zúčastní šestnásť celkov z Prievidzského okresu. „Záujem o účasť na podujatí bol zo strany tímov väčší, žiaľ, do prvého ročníka sa mohlo zapojiť len 16 účastníkov. Hrať sa bude najskôr v štyroch základných skupinách, kde si zmeria sily každý s každým. Do následných vyraďovacích bojov postúpia vždy dva najlepšie celky zo skupiny,“ informoval Branislav Bucák, predseda organizačného výboru turnaja.

Vyžrebovanie turnaja
Žreb rozhodol, že v základnej A skupine  Memoriálu Štefana Gürtlera sa predstavia tímy: TNF Mia san Mia Kanianka, TaB Sekáčovci, ŠK Vegum Dolné Vestenice a Slovan Team Priwitz. V B skupine si zmerajú sily: Dynamo Mlátičky, Predators Prievidza, Miki Bar, FK Velká Lehôtka. V C skupine o dve postupové priečky do „vyraďovačky“ zabojujú: AFC Grasshoppers, Trezor, Sieť – Miestne centrum a FK Tipclub. V D skupine nastúpia: Funcaffe, LK Consunting, FC Alko a TJ Lokomotíva. Jednotlivé zápasy budú trvať 20 minút, hrať sa bude so štyrmi hráčmi v poli a brankárom.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri