Vymenili vchodové dvere na materskej škole na ulici Mišúta10. 2. 2017 10:46

Na objekte MŠ Mišúta boli vymenené tri kusy vchodových dverí. Investíciu vo výške 4544,93 eur uhradilo občianske združenie Rodičovské združenie pri MŠ Mišúta v Prievidzi.

Vďaka osobnej angažovanosti rodičov detí navštevujúcich materskú školu sa v závere roka 2016 realizovala výmena troch vchodových dverí. Poďakovanie za aktívny prístup patrí všetkým rodičom detí, obzvlášť Milanovi Simušiakovi a Jozefovi Gatialovi, ktorí zastrešovali práce najmä z organizačnej a technickej stránky.

„Našim hlavným zámerom a cieľom tejto investície bolo vytvorenie lepších podmienok v prostredí kde deti trávia väčšiu časť dňa. Treba poukázať na skutočnosť, že na chodbách materskej školy bolo dosť zima, pretože pôvodné dvere na objekte školy už dobre netesnili, zle sa zatvárali a dokonca sa čiastočne rozpadávali,“ opísal situáciu jeden z rodičov Milan Simušiak.

MŠ Mišúta sa podarilo v poslednom období realizovať viacero podobných investícií. Po výhre v súťaži so spoločnosťou Domestos v ktorej získala rekonštrukciu sociálnych zariadení, vybudovaní pocitového chodníka, výhre kolotoča v súťaži so spoločnosťou Tesco a svojpomocnom vymaľovaní plota okolo areálu materskej školy, je výmena vchodových dverí už piata akcia na vylepšenie prostredia pre deti.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri