Vydražte si Sekerovu hokejku na Baníckom jarmoku6. 9. 2012 14:16

Aj na Baníckom jarmoku pokračuje zbierka na podporu oddelenia ARO bojnickej nemocnice. V dražbe si môžete vydražiť hokejku Andreja Sekeru, dres Martina Škrtela a reprezentačný dres Juraja Kucku. Na dobrú vec budete môcť prispieť aj do pokladničiek dobrovoľníčkam prezlečeným za sestričky.

Občianske združenie ARO Bojnice a mesto Prievidza pokračujú v organizovaní verejnej zbierky na zakúpenie prístrojov na oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny bojnickej nemocnice aj na Baníckom jarmoku už tento piatok.

V piatok 7. septembra o 18:00 sa bude dražiť hokejka Andreja Sekeru, dres Martina Škrtela a reprezentačný dres Juraja Kucku. Do dražby sa môže na hlavnom pódiu Baníckeho jarmoku zapojiť široká verejnosť. Tieto predmety športovci poskytli do dražby ako dar, pretože chcú podporiť cieľ zbierky – kúpu nových prístrojov, ktoré môžu pomôcť každému z nás.

Ako dobrovoľníčky budú v zbierke pomáhať študentky z Obchodnej akadémie v Prievidzi. Preoblečené za zdravotné sestričky budú zbierať do označených pokladničiek dobrovoľné príspevky. Netradičný odev dobrovoľníčok má najmä upozorniť na to, že účelom zbierky je zvýšiť kvalitu vybavenia oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny bojnickej nemocnice.

TIP: Zbierka ARO Bojnice: Pomôžme zachrániť život

Na prvých štyroch podujatiach, počas ktorých zbierka prebiehala - Prievidzských hodoch, streetbalovom turnaji, Blšom trhu a verejnom korčuľovaní s Andrejom Sekerom a Marekom Viedenským - sa do pokladničiek vyzbieralo spolu už 498,16 eur (a tiež 1 dolár, 5 bulharských levov a 2 poľské zloté).

Komisia športu pri MsZ v Prievidzi spoločne s Olympijským klubom Prievidza a zamestnancami nemocnice pripravujú po Baníckom jarmoku ešte Charitatívny beh mesta Prievidza, ktorý bude v piatok 28. septembra sa na prievidzskom Námestí slobody.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri