Vydarená bodka za prievidzským festivalom FÚZIE 2017Lorem ipsum dolor sit amet 24. 5. 2017 16:11

V stredu 24. mája sa uskutočnila posledná časť bohatého festivalového programu FÚZIE 2017. Bodkou za vzdelávacími aktivitami a definitívnou bodkou za celým tohoročným festivalovým programom bol výchovný koncert "PRÍBEHY JAZZU". Lektorom koncertu bol MARTIN UHEREK a hudobne mu asistoval jeho QUARTET. Pozornými a pozitívne naladenými poslucháčmi koncertu boli žiaci a pedagógovia Gymnázia V.B. Nedožerského v Prievidzi.

V rámci projektu Fúzie hudobných kultúr – edukačné aktivity sa uskutočnili aj inštrumentálne, vokálny a súborový workshop, ďalej edukačno-motivačné stretnutie na tému hudobného spracovania príbehov z knihy Paola Coelha (Alchimista) a celoslovenská prehliadka súborov ZUŠ.
S výbornou reakciou publika sa stretli aj profesionálne festivalové koncerty: Matúš Jakabčic  CZ-SK Big Band, Sisa Feher & Fehero Rocher, Gruff, D.J. Raši a Martin Mayer. Bohatého festivalového, koncertného a vzdelávacieho programu sa zúčastnili najmä mladí ľudia nielen z Prievidze a okolia ale aj hostia z Humenného a Zvolena.
Celé podujatie sa uskutočnilo za podpory Fondu na podporu umenia, Mesta Prievidza. Hlavným partnerom podujatia bol Fond na podporu umenia.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri