Vydarená bodka za prievidzským festivalom FÚZIE 2017Lorem ipsum dolor sit amet 24. 5. 2017 16:11

V stredu 24. mája sa uskutočnila posledná časť bohatého festivalového programu FÚZIE 2017. Bodkou za vzdelávacími aktivitami a definitívnou bodkou za celým tohoročným festivalovým programom bol výchovný koncert "PRÍBEHY JAZZU". Lektorom koncertu bol MARTIN UHEREK a hudobne mu asistoval jeho QUARTET. Pozornými a pozitívne naladenými poslucháčmi koncertu boli žiaci a pedagógovia Gymnázia V.B. Nedožerského v Prievidzi.

V rámci projektu Fúzie hudobných kultúr – edukačné aktivity sa uskutočnili aj inštrumentálne, vokálny a súborový workshop, ďalej edukačno-motivačné stretnutie na tému hudobného spracovania príbehov z knihy Paola Coelha (Alchimista) a celoslovenská prehliadka súborov ZUŠ.
S výbornou reakciou publika sa stretli aj profesionálne festivalové koncerty: Matúš Jakabčic  CZ-SK Big Band, Sisa Feher & Fehero Rocher, Gruff, D.J. Raši a Martin Mayer. Bohatého festivalového, koncertného a vzdelávacieho programu sa zúčastnili najmä mladí ľudia nielen z Prievidze a okolia ale aj hostia z Humenného a Zvolena.
Celé podujatie sa uskutočnilo za podpory Fondu na podporu umenia, Mesta Prievidza. Hlavným partnerom podujatia bol Fond na podporu umenia.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri