Vianočný primátorský punč so zbierkou na podporu Harmónie16. 12. 2015 10:57

Súčasťou Vianočných trhov v Prievidzi bude aj tento rok primátorský punč. Kúpou obľúbeného horúceho nápoja môžu návštevníci trhov podporiť aj tento rok zbierku s charitatívnym rozmerom. Punč budú v stánku pod vianočným stromčekom oproti Mestskému domu podávať až dva dni, v pondelok 21. a utorok 22. decembra 2015 medzi 14.00 a 17.00.

Zbierka, ktorú podporí každý, kto si za dobrovoľný príspevok kúpi vianočný primátorský punč, je tento rok určená na pomoc neziskovej organizácie Harmónia. Organizácia prevádzkuje na Košovskej ceste dve sociálne zariadenia - útulok pre bezprístrešných obyvateľov a zariadenie núdzového bývania pre matky s deťmi v núdzi. Zriaďovateľom organizácie je mesto Prievidza. V stánku budú zamestnanci a klienti Harmónie ponúkať aj predmety, ktoré vytvorili v rámci pracovnej terapie. Ich zakúpením bude tiež možné podporiť zbierku.

V stánku s primátorským punčom si budú môcť Prievidžania i všetci návštevníci Vianočných trhov kúpiť aj propagačné predmety, ktoré vydalo mesto Prievidza. Najlákavejšou ponukou je možnosť zakúpiť si I. diel monografie mesta Prievidza mesta, ktorá bola vydaná v roku 2013, za vianočnú zvýhodnenú cenu 25 eur za kus, teda so zľavou desať eur. K dispozícii bude aj kalendár na rok 2016 s námetom diel významných výtvarných umelcov z Prievidze. Cena kalendára je tri eurá. V ponuke bude aj vedomostná spoločenská hra Zábavné putovanie Prievidzou za 18 eur.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri