Vianočný primátorský punč so zbierkou na podporu Harmónie a detí z detských domovovLorem ipsum dolor sit amet 20. 12. 2016 08:48

Súčasťou Vianočných trhov v Prievidzi bude aj tento rok primátorský punč. Kúpou obľúbeného horúceho nápoja môžu návštevníci trhov podporiť aj tento rok zbierku s charitatívnym rozmerom. Punč budú v stánku pod vianočným stromčekom oproti Mestskému domu podávať až dva dni, v utorok 20. a stredu 21. decembra 2016 medzi 14.00 a 17.00.

Zbierka, ktorú podporí každý, kto si za dobrovoľný príspevok kúpi vianočný primátorský punč, je tento rok určená na pomoc neziskovej organizácie Harmónia a Spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar.

Organizácia Harmónia prevádzkuje na Košovskej ceste dve sociálne zariadenia - útulok pre bezprístrešných obyvateľov a zariadenie núdzového bývania pre matky s deťmi v núdzi. Zriaďovateľom organizácie je mesto Prievidza. V stánku budú zamestnanci a klienti Harmónie ponúkať aj predmety, ktoré vytvorili v rámci pracovnej terapie. Ich zakúpením bude tiež možné podporiť zbierku.

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny. Členovia Spoločnosti priateľov detí z detských domov budú rovnako ponúkať originálne výrobky, ktorých kúpou môžu obyvatelia podporiť činnosť organizácie.

V stánku s primátorským punčom si budú môcť Prievidžania i všetci návštevníci Vianočných trhov kúpiť aj propagačné predmety, ktoré vydalo mesto Prievidza. Najlákavejšou ponukou je možnosť zakúpiť si Monografiu mesta Prievidza mesta za vianočnú zvýhodnenú cenu 25 eur za kus, teda so zľavou desať eur. K dispozícii bude aj kalendár na rok 2017 s námetom sgrafitovej výzdoby sídliska Píly. Cena kalendára je tri eurá. V ponuke bude aj vedomostná spoločenská hra Zábavné putovanie Prievidzou za 18 eur.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri