Vianočný nákupLorem ipsum dolor sit amet 27. 12. 2019 07:30

Prišiel najkrajší čas roka - sviatky pokoja a mieru, hojnosti a radosti. Bohužiaľ, nie všetci v živote majú také šťastie, aby si ich mohli užiť plnými priehrštiami. Sú medzi nami aj takí, ktorým šťastie plných štedrovečerných stolov a bohatej nádielky darčekov z rozličných dôvodov nie je dopriate. Preto sme sa aj my rozhodli, že im aspoň malou troškou spríjemníme tento sviatočný čas.

Na podnet žiakov III. F triedy sa učitelia a žiaci Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Prievidzi spoločne spojili a vyzbierali  suché trvanlivé potraviny, hygienické potreby a školské pomôcky, aby pomohli pomôcť sociálne slabším rodinám v našom meste. Dňa 18.12.2019 študenti spolu s pani riaditeľkou, Mgr. Darinou Krčíkovou boli odovzdať všetky vyzbierané veci do Charity sv. Vincenta, kde ich vrelo privítal pán riaditeľ Milan Petráš. Všetky dary budú odovzdané ľudom v núdzi.

Ďalšou dobročinnou akciou bolo zbieranie granúl a iného krmiva, diek, rozličných pamlskov, obojkov, misiek, čistiacich prostriedkov pre organizácie, ktoré sa starajú o našich štvornohých chlpáčov bez domova. Prispeli sme na dve občianske združenia – útulok pre psíkov Tuláčik v Brezne a útulok pre mačky – Prievidzská labka.

Mgr. Jana Dubinová

Všetkým, ktorí prispeli chceme povedať jedno veľké
ĎAKUJEME.
Želáme Vám všetkým krásne a požehnané sviatky.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri