Vianočný blší trh je tu opäť18. 11. 2013 09:55

Predvianočné obdobie je ako stvorené na vianočnú edíciu blšieho trhu, ktorý sa uskutoční v sobotu 14. decembra od 9.00 do 13.00 na pešej zóne A. Hlinku pred vstupom do kostola piaristov.

Príďte si nakúpiť milé drobnosti z druhej ruky, ktoré doteraz skrývali pivnice alebo povaly ľudí, ktorí sa chcú s Vami podeliť o kúsok zo svojich najväčších pokladov, dúfajúc, že skončia v dobrých rukách a urobia radosť aj niekomu inému.

Zároveň môžete objaviť krásne ručne vyrobené vecičky, náušnice a bižutériu a získať aj skvelé tipy na darčeky pod vianočný stromček v podobe rôznych zberateľských predmetov, kníh a oblečenia pre deti i dospelých.

Vianočný blší trh Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second-hand oblečením, použitými knihami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave.

Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Svoju účasť je potrebné nahlásiť v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi na e-mailovej adrese kasspd@prievidza.sk alebo na tel. čísle 046/541 21 34 – p. Hečková. Stoly nebudú k dispozícii, treba si ich zabezpečiť individuálne.

KaSS


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri