Vanesa Neuročná získala bronzovú medailu na Majstrovstvách SR v športovej gymnastike5. 12. 2019 14:54

V nedeľu 1.12.2019 sa uskutočnili Majstrovstvá SR v športovej gymnastike žien v Nových Zámkoch. Dievčatá z gymnastického klubu Elán Prievidza mali svoje zastúpenie v kategóriách staršie žiačky a juniorky.

Vanesa Neuročná obhájila 3. miesto v štvorboji: preskok, bradlá, kladina a akrobacia a vybojovala pre klub GK Elán Prievidza ďalšiu bronzovú medailu na Majstrovstvách SR v  kategórii juniorky (2004 – 2005). V tejto kategórii predviedli svoje pekné a originálne zostavy aj Amália Bohňová a Aneta Bartošová. Dievčatá trénujú pod vedením trénerky Bibiany Bohňovej a Lindy Brnovej.

V kategórii staršie žiačky (2006 – 2008 ) reprezentovali klub GK Elán dievčatá Michaela Mikušová – trénerka Magdaléna Prágerová, Lucia Kráľová, Lucia Javorčeková, Nina Ďurinová a Emília Bohňová – dievčatá trénerky Bibiány Bohňovej a Lindy Brnovej, ktoré do svojich zostáv zaradili nové prvky a zlepšili prevedenie zostáv, ale v silnej konkurencii im to zatiaľ na pódiové umiestnenie nestačilo.

Ďakujeme dievčatám za peknú reprezentáciu nášho mesta a gymnastického klubu Elán. Prajeme im veľa radosti a odhodlania do novej sezóny a mestu Prievidza ďakujeme za podporu.


Vzadu v rade zľava: Anetka Bartošová, v ružových dresoch Ninka Ďurinová, Lucinka Javorčeková, Emilka Bohňová a Lucka Kráľová
1.Alexandra Dudnyk GK PAVLO Trenčín
2.Kristína Hanicová GK PAVLO Trenčín
3.Vanesa Neuročná GK Elán Prievidza
6.Amália Bohňová GK Elán Prievidza


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri