Vanesa Neuročná získala bronzovú medailu na Majstrovstvách SR v športovej gymnastike5. 12. 2019 14:54

V nedeľu 1.12.2019 sa uskutočnili Majstrovstvá SR v športovej gymnastike žien v Nových Zámkoch. Dievčatá z gymnastického klubu Elán Prievidza mali svoje zastúpenie v kategóriách staršie žiačky a juniorky.

Vanesa Neuročná obhájila 3. miesto v štvorboji: preskok, bradlá, kladina a akrobacia a vybojovala pre klub GK Elán Prievidza ďalšiu bronzovú medailu na Majstrovstvách SR v  kategórii juniorky (2004 – 2005). V tejto kategórii predviedli svoje pekné a originálne zostavy aj Amália Bohňová a Aneta Bartošová. Dievčatá trénujú pod vedením trénerky Bibiany Bohňovej a Lindy Brnovej.

V kategórii staršie žiačky (2006 – 2008 ) reprezentovali klub GK Elán dievčatá Michaela Mikušová – trénerka Magdaléna Prágerová, Lucia Kráľová, Lucia Javorčeková, Nina Ďurinová a Emília Bohňová – dievčatá trénerky Bibiány Bohňovej a Lindy Brnovej, ktoré do svojich zostáv zaradili nové prvky a zlepšili prevedenie zostáv, ale v silnej konkurencii im to zatiaľ na pódiové umiestnenie nestačilo.

Ďakujeme dievčatám za peknú reprezentáciu nášho mesta a gymnastického klubu Elán. Prajeme im veľa radosti a odhodlania do novej sezóny a mestu Prievidza ďakujeme za podporu.


Vzadu v rade zľava: Anetka Bartošová, v ružových dresoch Ninka Ďurinová, Lucinka Javorčeková, Emilka Bohňová a Lucka Kráľová
1.Alexandra Dudnyk GK PAVLO Trenčín
2.Kristína Hanicová GK PAVLO Trenčín
3.Vanesa Neuročná GK Elán Prievidza
6.Amália Bohňová GK Elán Prievidza


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri