Valentínska kvapka krvi 2015Lorem ipsum dolor sit amet 28. 1. 2015 09:27

V piatok 13. februára 2015 pozývame na odber krvi dobrovoľných darcov na Mestskom úrade v Prievidzi, ktorý organizuje Slovenský Červený kríž, územný spolok Prievidza a Národná transfúzna služba Martin.

Slovenský Červený kríž, územný spolok Prievidza, pozýva dobrovoľných darcov na odber, ktorý sa bude konať v piatok 13. februára 2015 od 8.00 do 12.00 v zasadačke Mestského úradu v Prievidzi.

Najvzácnejšiu tekutinu môže darovať každý, kto dovŕšil vek 18 rokov a spĺňa podmienky dobrovoľného darcu krvi. Priniesť so sebou si treba preukaz totožnosti, preukaz poistenca a legitimáciu darcu krvi (ak už bola darcovi vystavená). Viac informácií o pravidlách a podmienkach darovania krvi nájdete na www.redcross.sk.

„Teší ma, že si darcovia zvykli na možnosť darovať krv v priestoroch mestského úradu. Darcovia už prichádzajú pravidelne a o termíny sa zaujímajú aj vopred, aby si odbery mohli naplánovať. Ceníme si dlhodobú spoluprácu so Slovenským Červeným krížom a Národnou transfúznou službou Martin, bez ktorých by tu táto možnosť nebola. Radi priestory na takýto účel poskytujeme, pretože to vnímame ako veľmi dobrú a prospešnú vec,“ hovorí Katarína Macháčková, primátorka mesta Prievidza.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri