V zdravom tele, zdravý duchLorem ipsum dolor sit amet 26. 6. 2019 12:09

MŠ na Nábreží sv. Cyrila v Prievidzi každoročne oslavuje Deň Rodiny s rodičmi a priateľmi MŠ. Tento rok sa očakávaná akcia spojila s  ďalšou významnou udalosťou a to ukončením projektu „V zdravom tele, zdravý duch“, ktorý bol realizovaný s finančnou podporou Úradu vlády SR – program: Podpora rozvoja športu na rok 2018. Molitanové komponenty, ktoré sme vďaka projektu získali, sa oficiálne dali do užívania za neodmysliteľnej asistencie našich detí, rodičov, poslancov a predstaviteľov Mesta Prievidza. Pripravená prekážková dráha z molitanových skladačiek bola hneď vyskúšaná, lebo jej farebnosť, veľkosť, pružnosť lákala všetkých.

Súčasťou popoludnia bol aj kultúrny program, kde deti z tanečného krúžku prezentovali tanečnú choreografiu, predškoláci zaspievali a výbor RZ poďakoval učiteľkám za aktivity školy a ich profesionálne pedagogické pôsobenie. Hoci počasie začalo skúšať, či akcia prebehne aj za účasti dažďových kvapiek, všetci zúčastnení to zvládli bravúrne. Pani riaditeľka rodičov a deti pozvala do tried, kde sa podávalo občerstvenie v podobe guláša, koláčov, ovocia, ktoré zabezpečili rodičia a pripravili pani kuchárky z našej školy. Po ochutnávke dobrôt sa vyčasilo, hudba hrala, dobrá nálada pretrvávala a rodičia využili aj možnosť opekania na pripravených ohniskách. Deti tancovali, šantili a využili aj jazdu na motokárach.
Bolo to výnimočné stretnutie, kde sa ukázala úžasná spolupráca rodičov a školy. Hoci dážď toto popoludnie okorenil, rodičia boli pohodoví, ústretoví, ochotní pomôcť, jednoducho s chuťou užiť si pripravenú akciu.

Ďakujeme aj našim sponzorom ako: Pekáreň Ligeta, Mäsiarstvo u Borku, Pam fruit  s.r.o., T – 613, s.r.o., Inmedia, AG FOODS SK s.r.o., Mesto Prievidza, rodičia detí, p. Hromada, prostredníctvom ktorých sa akcia niesla v duchu príjemného stretnutia.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri