V domácom prostredí potvrdili svoje kvalityLorem ipsum dolor sit amet 18. 3. 2015 09:24

Prievidzská športová hala bola dejiskom prvého ročníka súťaže v modernej gymnastike Princess Cup. Podujatie malo medzinárodný punc, o čo sa postarala výprava súťažiacich z Poľska.  Celkovo štartovalo jedenásť klubov a divákom a porotcom sa predstavilo v základnom a hlavnom programe dovedna 85 dievčat.

Mladé Prievidžanky si vo svojich kategóriách vybojovali štyri medailové umiestnenia. Z prvenstva sa tešila Vanesa Ďuricová (kategória ročník narodenia 2009), druhé miesto si vybojovala Saviena Mikulová (2006), tretie priečky získali Viktória Štefíková (2006) a Linda  Šeboková (základný program 2007 -2008). Blízko k medailám boli aj Diana Balejová, Barbora Buzková, Karolína Burzová a Žaneta Mihaliková, ktoré vo svojich kategóriách skončili na piatych miestach.

„Gymnastky z KMG Argo Prievidza ukázali svoju šikovnosť, zanietenosť a lásku k tomuto športu. Zároveň svojimi výkonmi potvrdili, že sa neustále počas celého roka pripravujú, zdokonaľujú a poctivo absolvujú množstvo tréningov. Dievčatá predviedli kvalitné výkony, s ktorými boli spokojní rodičia, trénerky ale hlavne samotné dievčatá. Princess Cup bola prvá súťaž, ktorú dievčatá absolvovali v tomto roku. Na základe dosiahnutých výsledkov je zrejmé, že budú silnou konkurenciou pre slovenské ale aj zahraničné kluby,“ uviedla po súťaži predsedníčka KMG Argo Prievidza Barbora Mihaliková.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri