V Dennom centre Bôbar máme úspešnú maliarkuLorem ipsum dolor sit amet 25. 3. 2019 08:48

V našej ZO JDS 07 a DC Bôbar v Prievidzi máme talentovanú insitnú maliarku Helenu Struhárovú. Svoje diela vystavovala v Prievidzi, v Bojniciach a v iných mestách. Na pozvanie svojej dcéry Darinky, ktorá je profesionálna maliarka a žije v Nemecku, uskutočnili dňa 10.marca 2019 spoločnú vernisáž v meste Besigheim vo výstavnej sieni miestnej radnice.

Vernisáže sa zúčastnili predstavitelia mesta Besigheim. Za mesto Prievidza prišli podporiť našu členku zástupca primátorky JUDr. Ing. Ľuboš Maxina, poslankyňa mestského zastupiteľstva Helena Dadíková a podpredsedníčka ZO JDS 07 a DC Bôbar Božena Rybárová.

Výstava zožala veľký úspech, návštevníci ocenili vyzretosť jej tvorby, obrázky obľúbených krajinných panorám, lesných zátiší a kvetov. Darí sa jej vnášať do nich vlastné videnie sveta, bohaté farebné cítenie a skúsenosti z reálneho pozorovania skutočnosti. Maľba je pre ňu príjemnou náplňou života.

Účasť na vernisáži zástupcov mesta Prievidze vysoko ocenili predstavitelia mesta Besigheim, ale predovšetkým obe maliarky. Helena Struhárová je členkou Klubu výtvarníkov okresu Prievidza. Sme radi že naša členka sa mohla prezentovať v zahraničí. Prajeme jej úspešnú tvorbu v budúcnosti.

Autor článku a foto : Božena Rybárová

Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri