Úspešný Pád!24. 6. 2013 07:07

Nikola Vrabcová z 3.C Obchodnej akadémie v Prievidzi so svojim projektom Pád? Tak s nami!, ktorého konzultantnom bol pedagóg Stanislav Malega, zakončila veľmi úspešný školský rok celej školy.

Po treťom mieste na krajskej súťaži v Trenčíne Nikola opäť dokázala, že jej projekt o letnom detskom kempe na Letisku Prievidza je dobrý. Dňa 19. júna 2013 v Banskej Bystrici na celoslovenskom finále súťaže, v rámci Junior Achievement, n.o. Slovensko, „Môj projekt pre región“ a v silnej konkurencii úspešných projektov z celého Slovenska, získala cenné tretie miesto.

Okrem iných cien získala fotoaparát Olympus, ale hlavne pobyt na štvordňovom manažérskom kempe v septembri 2013, kde sa stretnú lídri všetkých súťažných programov Junior Achievement, n.o. Slovensko.

„Som veľmi šťastná z umiestnenia v celoslovenskom finále, kde sa potvrdil náš úspech z kraja a rada by som sa poďakovala všetkým, ktorí mi pri realizácii projektu pomáhali – Tereze Červeňovej z Aeroklubu, mojím spolužiakom – hlavne Kristíne Tarabčíkovej a samozrejme môjmu nekompromisnému konzultantovi. Teším sa z fotoaparátu, ktorý mi práve chýbal do prázdninovej bagáže a tiež na stretnutie s úspešnými mladými ľuďmi v septembrovom kempe,“ povedala po súťaži Nikola.

Blahoželáme!

„Môj nápad pre región“ 

(hodnotená originálnosť konkrétneho nápadu a produktu, hlavne dosiaľ nepoznaných zaujímavostí, ich využitie v prezentácii regiónu, a tiež samotná forma prezentácie)
1. miesto - M. Jančušová  - „Mladí pátrači“  - prezentácia mesta Bardejov a jeho okolia
Hotelová akadémia, Bardejov
2. miesto - K. Nagyová - Návrh na zlepšenie orientácie turistov v MHD Nitra
SOŠ, Nitra
3. miesto N. Vrabcová - "Pád? Tak s nami!"
Obchodná akadémia, Prievidza

Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri