Úspech prievidzských fitnesiek11. 12. 2012 10:30

Dňa 8.12. 2012 sa konala v Trenčíne na výstavisku „Expo Center“ športová akcia pod názvom „Šport festival Slovakia“. Základom podujatia boli silní muži – silový trojboj, kde prebiehala súťaž „ Finále stredoeurópskeho pohára“

Krásu, ladnosť a jemnosť zasa dopĺňali fitnesky  ( fitness detí, miss fitness žien). Súťažné podujatie v doobedňajšom časovom harmonograme patrilo najmladším, a to deťom – od 10:00 – 13:00 hod. sa konala celoslovenská súťaž vo fitness detí v jednotlivých kategóriach od 7 do 15 rokov.
Súťaže sa zúčastnilo okolo 60 pretekárov z Nitry, Zvolena, Trenčína, Popradu, Žiliny, Starej Ľubovne a Prievidze. Deti v jednotlivých kategóriách predviedli akrobatické kúsky, náročné gymnastické silové prvky a nechýbal ani temperament či tanečný prejav, ktoré hodnotila profesionálna porota. Tú tvorili medzinárodní porotcovia, v ktorej zasadla i vynikajúca fitneska a vicemajsterka sveta vo fitness žien Anka Mozoláni.
Okrem voľnej zostavy je základom fitnesu prezentácia postavy, tzv. pózovanie v štvrťobratoch.
Pretekárkam z ŠK Fitness Free Prievidza svietila zelená. Predviedli Choreografie s vynikajúcim prejavom a obtiažnosťou prvkov a celkovo sa vyšplhali na rebríček najúspešnejších klubov zo Slovenska.
Z Trenčína si celkovo priniesli 4 medaile a pochváliť sa môžu zlatom, dvakrát striebrom a bronzom.

Čaká nás ešte posledná súťaž v tomto roku a to 15. decembra v Nitre, čo bude záverom tohtoročnej sezóny, ktorá bola veľmi úspešná, ale i namáhavá. /Trénerky Klečáneková Jana, Melešcenková Jelena/
 
Pretekárky ŠK Fitness Free sa svojim výkonom dostali do reprezentácie SR a so svojimi voľnými zostavami nás tento rok vzorne reprezentovali doma i v zahraničí.

Umiestnenia pretekárov ŠK Fitness Free Prievidza:


Kategória : do 10 -11 rokov:
1.    Anna Hepnerová
2.    Mária Polerecká
3.    Grétka Pročková

4.    Michaela Kňazeová
9.   Soňka Brezániová
11. Ema Humajová

Kategória : 12-13 rokov
9. Henrieta Lipovská

Kategória: 14-15 rokov
2. Barbora Husárová


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri