Ukončenie súťažnej sezóny vo fitness za rok 201630. 12. 2016 08:57

Športový klub Fitness Free Prievidza  a pretekárky sa môžu i za  tento rok pochváliť aktívnou účasťou na celoslovenských a medzinárodných súťažiach, na ktorých potvrdili svojimi výkonmi krásne výsledky a popredné medailové umiestnenia . Prvou súťažou vo fitness detí bola Celoslovenská pohárová súťaž, ktorú organizoval domáci klub. Na základe podpory mesta Prievidza sa súťaž konala v máji tohto roku  v City Aréne Prievidza.

Najvyššou súťažou pre fitnesky boli  Majstrovstvá Slovenska, na ktorých si domáce pretekárky ŠK Fitness Free Mária Polerecká vybojovala titul Vicemajsterka SR a  Anna Hepnerová  titul majsterky SR a obhájila tak postup na Majstrovstvá Sveta. Na Majstrovstvá Sveta, ktoré sa konali  v mesiaci jún v  Novom Sade – Srbsko vycestovala Anna Hepnerová so svojou p. trénerkou Jelenou Meleščenkovou a s reprezentačnou výpravou SAKFST pod vedením p. Anny Mozoláni.  V silnej konkurencii talentovaná Anna Hepnerová vybojovala  krásne  3. miesto.

V  jesennej sezóne  sme sa zúčastnili  súťaže vo fitness detí v Starej Ľubovni, Košiciach, Nitre a v Žiline. Na základe umiestnení a bodového hodnotenia organizačný výbor SAKFST rozhodol  o postupe na ME, ktoré sa konali v Budapešti v októbri 2016. Slovensko a náš klub opäť reprezentovala v kategórií 14-15 rokov Anna Hepnerová, kde potvrdila krásné tretie miesto.

Posledná súťaž vo fitness detí sa konala 17.12.2016  tradične v Trenčíne pod názvom ,,ŠPORTFESTIVAL SLOVAKIA 2016,,.

Záver roka a prelom rokov je v športových kruhoch obdobím  poďakovania  všetkým, ktorí sa pričinili o skvalitnenie a podporu detských  športov,  preto by sa aj náš klub chcel poďakovať všetkým rodičom za  spoluprácu  pri  realizovaní súťaží a  podpore svojich detí. Poďakovanie  za  spolúprácu a tréningovú  prípravu patrí p. Šimoňakovi a  p.trénerke L.Kozárovej .
ŠK Fitness Free Prievidza by sa chcel poďakovať mestu Prievidza za vynikajúce podmienky tréningového procesu v gymnastickej telocvični City Aréna Prievidza , za schválenie priestorov City Aréna na zorganizovanie Celoslovenskej súťaže  vo fitness detí a celkovo za finančnú podporu 780,-€ , ktorá nám umožnila skvalitniť špotový proces a zabezpečiť dopravu na súťaže našim pretekárkam.


Výsledky vo fitness detí  Športfestival Slovakia – Trenčín 17.12.2016:                                       

Kategória do 7 rokov:
Vanessa Sanzo             5.m
Nela Kanianská             7.m

Kategória 8-9 rokov:
Romana Uhlířová           5.m

Kategória 10-11 rokov:
Sofia Orthová              9.m
Vanessa Buchancová    20.m

Kategória 12-13 rokov:
Emma Kováčová            7.m

Kategória 14-15 rokov:
Anna Hepnerová           1.m
Michaela Kňazeová        5.m

Šťastný Nový rok 2017  prajú trénerky ŠK Fitness Free Prievidza
Jelena Meleščenková a Jana Klečáneková


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri