Súťaž o najkrajšie mesto Slovenska21. 10. 2014 23:01

Už o 10 dní sa končí hlasovanie v Súťaži o najkrajšie mesto Slovenska, ktorú organizuje informačný portál Slovakregion. Perla hornej Nitry - Prievidza - je priebežne na 4. mieste. Myslíme si však, že Prievidza je veľmi pekné mesto a môže pomýšľať aj na umiestnenie v najlepšej trojke.

Veríme, že k 1. miestu v Hodnotení samosprávnych opatrení v roku 2012, Zlatému vedru Milana Capáka za najlepšie výsledky kvality komunikácie na Odkaze pre starostu v roku 2013 a 2. miestu v hodnotení transparentnosti 100 najväcších slovenských miest v roku 2014 môžeme získať ďalšie ocenenie pre naše krásne mesto. Ak máte Prievidzu radi a chcete jej k úspechu pomôcť, pošlite svoje hlasy.

Ako na to?
1. Choďte na stránku Slovakregionu a zaregistrujte sa.
2. Po vytvorení nového účtu si nájdite heslo v e-mailovej schránke a prihláste sa na stránku na tejto adrese.
3. Po prihlásení choďte na podstránku Prievidze - prerolujte sa myškou alebo kurzorovými šípkami nadol a odovzdajte svoj hlas kliknutím na hlasovací baner - je druhý odspodu a vyzerá takto:

Hlasovať za Prievidzu môžete jedenkrát za hodinu. To znamená, že môžete odovzdať až 24 hlasov denne. Ak máte Prievidzu radi, pokojne jej ich teda odovzdajte aj viac denne. Na oplátku môžete vyhrať hodnotné ceny.

Súťaž končí dňa 31.10.2014 o 12:00 a výsledky budú zverejnené 5.11.2014 o 12:00.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri