Študenti na návšteve u prezidentaLorem ipsum dolor sit amet 25. 9. 2015 07:53

Najúspešnejších študentov programov JA Slovensko pozval na návštevu prezident SR.  Obchodnú akadémiu Prievidza reprezentovala Simona Rendeková, víťazka súťaže Môj projekt pre región programu Podnikanie v cestovnom ruchu.

Stretnutie najlepších sa  začalo oficiálnym obedom v reštaurácii v centre  Bratislavy. Našimi prvými hostiteľmi boli  generálny riaditeľ JA Slovensko Adam Šepetka a predseda Správnej rady JA Slovensko Martin Sůra zo spoločnosti Hewlett-Packard (HP) Slovakia.

Po výbornom obede smer Hodžovo námestie a Prezidentský palác. Príprava mikrofónov, zvukovej techniky, informácie od protokolárov úradu, určenie miest pre návštevu.

Čestná stráž, póóózor !

Tento povelveliteľa čestnej stráže otvoril našu návštevu v  Grasalkovičovom paláci, v sídle prezidenta Slovenskej republiky. Fanfáry a otvárajú sa dvere.  Do miestnosti vstúpil prezident Andrej Kiska.

Úvod patril slovám predsedu Správnej rady JA. Nasledoval krátky prihovor Andreja Kisku. „Stále opakujem, že od školstva závisí budúcnosť našej krajiny,...“ povedal pán prezident okrem iného. Nasledovalo malé občerstvenie a potom neformálna debata s úspešnými  žiakmi a ich učiteľmi. S učiteľmi, vďaka ktorým sme úspešní. Samozrejme nasledovalo „rodinné foto“ a nami mladými tak podporované selfie fotenie.

Viac info o víťaznom projekte: http://www.prievidza.sk/spravodajstvo/ak-sutazit-tak-zvitazit/

Autor: Simona Rendeková OA PD


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri