Stretnutie najlepšíchLorem ipsum dolor sit amet 6. 10. 2015 08:02

Úspešní riešitelia programov Junior Achievement Slovenskoa projektu JA Mladý líder 2015 (JAML) sa stretli v Belušských Slatinách. Obchodnú akadémiu Prievidza na stretnutí reprezentovala Simona Rendeková z programu Podnikanie v cestovnom ruchu, autorka projektu Panské domy hornej Nitry.

24 úspešných študentov, víťazov programov JA Slovensko, dostalo možnosť účasti na  workshopoch a outdoorových aktivitách, ktoré viedli skúsení odborníci z AT&T, Štúdio zážitku - OutwardBound Slovensko, n.o. Vzdelávací program JA Mladý líder sa uskutočnil v dňoch od 30. septembra - 3. októbra  2015 v Belušských Slatinách.

„Naše spoločné dni boli plné workshopov a spoločenských aktivít, ktoré boli zamerané hlavne na rozvoj komunikácie a vzájomnej spolupráce. Rozvíjali sme aj naše prezentačné zručnosti, prácu s informáciami, trénovali sme riešenie krízových situácií,“ povedala o stretnutí Simona. „Projekt JAML ma naučil veľmi veľa. Naučila som sa, ako mám správne využívať „wow efekt“, ako mám naplno využívať všetky prezentačné zručnosti. Projekt mi zároveň  ukázal aj cestu, ktorou  by som sa v budúcnosti chcela uberať. Chcela by som sa naplno venovať hlavne cestovnému ruchu, a to aj možno v budúcnosti na vysokej škole. Neskutočne ma však potešilo to, že som spoznala toľko nadaných, cieľavedomých a úžasných ľudí – nových kamarátov, dobrovoľníkov Dominika a Moniku, členov Správne rady JA alebo vedenie JA. Boli perfektní! Patrí im moje veľké ďakujem. V tomto programe sa stretla naozaj výnimočná partia, preto to bol pre mňa neskutočne silný zážitok. Miestami som mala pocit, že všetkých okolo seba poznám večnosť, že sú mojou druhou veľkou rodinou. Som veľmi rada, že práve ja som mohla byť jej súčasťou. Po skúsenostiach na tomto projekte môžem už len skonštatovať, že sa mi ho naozaj oplatilo absolvovať. Myslím, že ešte dlho budem spomínať na všetky tie krásne chvíle, ktoré som prežila. Prajem aj našim nasledovníkom z programov JASlovensko, aby v nich boli úspešní, aby sa im podarilo dostať sa do podobného programu Mladých lídrov. Naozaj to nebudú ľutovať!“

A kto sa stal mladým lídrom? Pochádza z Košíc a volá sa Michal Janko.
Autor: Stanislav Malega, OA Prievidza


Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri