Strelci MsP Prievidza v Komárne opäť zvíťaziliLorem ipsum dolor sit amet 4. 6. 2015 07:39

V piatok 22. mája 2015 sa družstvo Mestskej polície Prievidza v zložení M. Hrabaj, V. Zajac, P. Šmelko a I. Mikula zúčastnilo už 18. ročníka streleckej súťaže O putovnú cenu primátora mesta Komárna v streľbe mestských policajtov zo služobných zbraní.

Tohto ročníka najstaršej streleckej súťaže mestských polícií na Slovensku sa zúčastnilo štrnásť družstiev zo Slovenska, dve z Českej republiky, dve z Maďarska a účastníci turnaja si tradične vymenili nielen športové, ale aj pracovné skúsenosti.
Víťazom turnaja sa stalo družstvo MsP Prievidza, (602 bodov), ktoré v napínavom súboji predstihlo domáce Komárno s 573 bodmi a tak zopakovalo vlaňajšie víťazstvo.  Na 3. mieste sa umiestnilo družstvo MsP Nitra s 534 bodmi.
V súťaži jednotlivcov dominoval Andrej Kriska z Martina  (172 bodov), 2. miesto obsadil Karol Zsapka z Komárna (166 bodov) a na 3. mieste skončil Pavol Šmelko z MsP Prievidza, s nástrelom 161 bodov.
Prievidzskí strelci bodovali aj v súťaži žien, kde príslušníčka MsP Prievidza Janka Bielická obsadila prvé miesto spomedzi siedmich súťažiacich policajtiek z SR, ČR a Maďarska.
Všetci prítomní si z vynikajúco organizovaného podujatia aj tento rok odniesli hodnotný športový zážitok napriek nepriazni počasia, lebo počas celého preteku vytrvalo pršalo.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri