Strelci MsP Prievidza v Komárne opäť zvíťaziliLorem ipsum dolor sit amet 4. 6. 2015 07:39

V piatok 22. mája 2015 sa družstvo Mestskej polície Prievidza v zložení M. Hrabaj, V. Zajac, P. Šmelko a I. Mikula zúčastnilo už 18. ročníka streleckej súťaže O putovnú cenu primátora mesta Komárna v streľbe mestských policajtov zo služobných zbraní.

Tohto ročníka najstaršej streleckej súťaže mestských polícií na Slovensku sa zúčastnilo štrnásť družstiev zo Slovenska, dve z Českej republiky, dve z Maďarska a účastníci turnaja si tradične vymenili nielen športové, ale aj pracovné skúsenosti.
Víťazom turnaja sa stalo družstvo MsP Prievidza, (602 bodov), ktoré v napínavom súboji predstihlo domáce Komárno s 573 bodmi a tak zopakovalo vlaňajšie víťazstvo.  Na 3. mieste sa umiestnilo družstvo MsP Nitra s 534 bodmi.
V súťaži jednotlivcov dominoval Andrej Kriska z Martina  (172 bodov), 2. miesto obsadil Karol Zsapka z Komárna (166 bodov) a na 3. mieste skončil Pavol Šmelko z MsP Prievidza, s nástrelom 161 bodov.
Prievidzskí strelci bodovali aj v súťaži žien, kde príslušníčka MsP Prievidza Janka Bielická obsadila prvé miesto spomedzi siedmich súťažiacich policajtiek z SR, ČR a Maďarska.
Všetci prítomní si z vynikajúco organizovaného podujatia aj tento rok odniesli hodnotný športový zážitok napriek nepriazni počasia, lebo počas celého preteku vytrvalo pršalo.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri