Strelci MsP Prievidza v Komárne opäť zvíťazili22. 5. 2014 07:44

V piatok 16. mája 2014 sa družstvo Mestskej polície Prievidza v zložení M. Hrabaj, V. Zajac, P. Šmelko a I. Mikula zúčastnilo už 17. ročníka streleckej súťaže O putovnú cenu primátora mesta Komárna v streľbe mestských policajtov zo služobných zbraní.

Tohto ročníka najstaršej streleckej súťaže mestských polícií na Slovensku sa zúčastnilo 13 družstiev zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska a účastníci turnaja si tradične vymenili nielen športové, ale aj pracovné skúsenosti.

Víťazom turnaja sa stalo družstvo MsP Prievidza, (640 bodov), ktoré v napínavom súboji predstihlo favoritov súťaže a obhajcov vlaňajšieho titulu, družstvo MsP Nitra (587 bodov).  Na 3. mieste sa umiestnilo družstvo MsP Košice s 533 bodmi.

V súťaži jednotlivcov opäť dominoval domáci Karol Zsapka (172 bodov), 2. miesto obsadil Vít Zajac z MsP Prievidza (164 bodov) a na 3. mieste skončil Marián Hrabaj z MsP Prievidza, s nástrelom 163 bodov. Prievidzskí strelci navyše skončili v prvej desiatke (5. I. Mikula, 6. P. Šmelko), čo svedčí o vyrovnanosti našich pretekárov.

Všetci prítomní si z vynikajúco organizovaného podujatia odniesli hodnotný športový zážitok, umocnený aj prehliadkou Komárňanskej vojenskej pevnosti.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri