Stále mobilné odberné miesta v Prievidzi9. 2. 2021 15:39

K dnešnému dňu sú v prevádzke dve mobilné odberné miesta na bezplatné antigénové testovanie COVID-19. Otestovať sa môžete v Hoteli Magura a pred Zimným štadiónom.

Záujemci o bezplatné testovanie na ochorenie COVID-19 majú možnosť využiť v Prievidzi dve mobilné odberné miesta.

Odberné miesto na bezplatné antigénové testovanie na COVID-19 je vytvorené v Hoteli Magura (Námestie J. C. Hronského 126/4, Prievidza). Prevádzka odberného miesta je od pondelka do nedele, v čase od 8:00 do 16:00.
Záujemci o testovanie sa môžu objednávať na nasledujúcom odkaze TU .

Druhé odberné miesto sa nachádza pred Zimným štadiónom, na ktorom sa môžu záujemci otestovať od pondelka do soboty, v čase od 8.00 do 16.00 hod.
Poskytovateľ plánuje v najbližších dňoch spustiť aj objednávkový systém, do tohto času nie je potrebné sa objednávať. Treba na odberné miesto iba prísť, a záujemcovia budú vybavovaní postupne.

Okres Prievidza patrí medzi okresy, v ktorých za určené obdobie vykonané antigénové testy vykázali väčšiu mieru pozitivity. K viacerým výnimkám obmedzenia slobody a pohybu podľa uznesenia Vlády SR č. 30/2021 bude aj od stredy 3. februára 2021 do nedele 7. februára 2021 v okrese Prievidza potrebné sa preukázať negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu vykonaného od stredy 27. januára 2021.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri