Športový deň rodinyLorem ipsum dolor sit amet 28. 6. 2016 08:01

Blížiaci sa koniec školského roka oslávili deti z Materskej školy Malonecpalská Ul. v Prievidzišportovým popoludním pod názvom „Deň rodiny“.

Na podujatie boli pozvaní aj rodinní príslušníci detí, ktorých v úvode srdečne privítala riaditeľka MŠ Iveta Slobodníková. Potom sa deti po triedach odprezentovali krátkym kultúrnym programom: básňou, veselými piesňami, tančekmi, a dokonca aj zostavou gymnastických cvikov a ukážkou karate.

Pekné počasie umožnilo nachystať športové stanovištia a občerstvenie na školskom dvore areálu Základnej školy ulica Malonecpalská v Prievidzi , kde si deti s rodičmi a súrodencami zasúťažili v rôznych disciplínach – hádzali na cieľ, zahrali sa s padákom, manipulovali s loptou rôznym spôsobom, vyskúšali si prekážkovú dráhu, jazdili na kolobežkách, skákali vo vreci.

Po ukončení športovej časti sa všetci zúčastnení opäť zišli na dohodnutom mieste, detičky dostali sladkosti a bublifuky a všetci boli odmenení chutným koláčikom od pani kucháriek zo ŠJ ZŠ ul.Malonecpalská.

Bolo to síce horúce, ale veľmi veselé a príjemné popoludnie!

Autor: Mirka Dašková


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri