Športová škola karate Prievidza najlepším klubom turnajaLorem ipsum dolor sit amet 3. 12. 2014 14:16

Najmä začiatočníci sa dňa 29. novembra zúčastnili Memoriálu Antona Krištofa v Novej Bani. Súťaž prebiehala v kategóriách rozdelených podľa stupňa technickej vyspelosti tak, aby dostali šancu nazbierať skúsenosti aj menej ostrieľaní pretekári. Okrem krásnych trofeí deti bojovali o sladkosti a vecné ceny.

Celkovo karatisti Športovej školy karate pri Centre voľného času Spektrum získali 19 medailí, z toho 7 zlatých, 8 strieborných a 4 bronzové. S veľkým bodovým odstupom sa tak ŠŠK stala najúspešnejším klubom turnaja. Druhý skončil KK Zvolen, tretí Farmex Nitra a štvrtý KK Levice. K víťazstvu ŠŠK na turnaji dopomohli najmä začiatočníci:
Kristína Bruňanská a Laura Lišková, ktoré trénujú len od septembra, ktoré vo svojich vekových kategóriách vybojovali striebro. Rovnaký kov získal aj Samuel Chalupčík a družstvo Chalupčík, Orem a Mikulec. Tí spoločne na tatami vystúpili po prvý krát. Najlepšie sa z najmladšieho družstva darilo Petrovi Oremovi, ktorí získal v individuálnej kategórii zlato a krásy pohár. Z peknej trofeje sa tešila aj Simona Mišejová. Striebro a bronz získala v kumite dievčat Veronika Masárová. Najúspešnejším pretekárom turnaja sa stal pretekár ŠŠK Prievidza Alexander Lichner, ktorý zvíťazil v kata i v kumite. „S trénermi Ivanom Horniakom a Katarínou Hrdou môžeme konštatovať, že sa nám v klube formuje v nováčikovskom tíme nová mladá generácia úspešných pretekárov. O to sa starajú už aj naše staršie pretekárky Bačíková, Brázdová a Merašická,“ hovorí o rozvoji klubu predsedníčka Dušana Čierna.
 
-DČ-


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri