Spoločnosť UNICEF Slovensko poďakovala Prievidžanom za podporu



Lorem ipsum dolor sit amet 20. 7. 2010 19:07
V uplynulých dňoch sa výkonný riaditeľ spoločnosti UNICEF Slovensko Ing. Miroslav Kaňa listom a udelením diplomu poďakoval mestu Prievidza a jeho obyvateľom za podporu a spoluprácu počas šiesteho ročníka verejnej celoslovenskej zbierky UNICEF – Týždeň modrého gombíka, ktorá sa konala od 17. do 23. mája t.r.
v uliciach 121 slovenských miest a obcí. „Radi by sme Vám s potešením oznámili, že aj napriek nepriazni počasia sa nám za pomoci niekoľkých tisícov dobrovoľníkov, stoviek škôl, desiatok spriatelených organizácií a jednotlivých dobrovoľných koordinátorov miest podarilo vyzbierať sumu 105.059,90 eur. Vďaka týmto finančným prostriedkom UNICEF tento rok v rámci svojich očkovacích programov proti novorodeneckému tetanu ochráni životy vyše 200 tisíc detí v Laose“, uvádza sa v liste M. Kaňu.
V meste Prievidza počas niekoľkých dní trvania zbierky dobrovoľníci vyzbierali sumu 2009,09 eur, ktorá bude použitá na dopravu život zachraňujúcich vakcín proti novorodeneckému tetanu pre mamy a ich deti v Laose. Spoločnosť UNICEF Slovensko poďakovala v mene prijímateľov pomoci mestu Prievidza za podporu formou diplomu a prejavila nádej, že obyvatelia metropoly hornej Nitry sa do zbierky zapoja aj v rámci jej ďalšieho ročníka.

Info servis

Občianska anketa

Anketa

Ako by sa mala volať nová fontána na Námestí slobody?

  •  33%
  •  48%
  •  18%
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

472 účastníkov
Archív ankiet

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri