Spektrumparáda - detský karnevalLorem ipsum dolor sit amet 13. 2. 2017 09:01

Je tu fašiangový čas, symbol veselosti, zábavy a hodovania. Pre malé aj väčšie deti sme pripravili v piatok 24. februára DETSKÝ KARNAVAL „SPEKTRUMPARÁDA“.

Prezlečte sa za princeznú, piráta, cigánku, baletku, kuchára, žabku či mimozemšťana a môžete súťažiť o „naj“ masku či karnevalovú známku. Pre víťazov a nielen pre nich máme pripravené pekné ceny. Podmienkou účasti masiek v súťaži je ich registrácia, ktorá prebehne pri vstupe do centra od 15:30 do 16:30.

Karneval slávnostne otvoria o 16:00 hodine Mažoretky tanečnej skupiny Trend. Masky sa porote predvedú počas promenády a diskotéky. V sprievodnom kultúrnom programe Vás zabavia mladí speváci, tanečníci a športovci. V bufete si deti aj rodičia oddýchnu a načerpajú sily. Karnevalovú masku si môžete vyrobiť v tvorivej dielničke. Počas „Eliškinej tanečnej školy“ sa naučíme spoločný tanec. Dobrovoľníci pripravia pre deti rôzne súťaže, za ktoré získajú sladkú odmenu. O dobrú hudbu sa postará náš diskotekár.
Teraz stačí vymyslieť, za akú masku sa prezlečiete a prísť sa s nami zabaviť do Centra voľného času Spektrum Prievidza, Novackého 14.
Viac informácií: www.cvcpd.sk, kcifrikova@zipcem.sk, 0907 247 653.

Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri