Školáci môžu aktívne tráviť voľný časLorem ipsum dolor sit amet 15. 12. 2015 08:24

December je u školákov obľúbený mesiac. Nielen preto, že sú Vianoce ale aj školské prázdniny. Mnohí ich budú chcieť využiť aktívne na športoviskách, a tak sme zisťovali, ako bude cez školské prázdniny a sviatky otvorená plaváreň a zimný štadión pre verejnosť.

Plaváreň bude otvorená okrem štyroch dní v normálnom režime. „Plaváreň bude zatvorená len 24. a 25. decembra a taktiež 31. decembra a 1. januára. Inak bude pre verejnosť otvorená každý deň. Cez pracovné dni od 7.30 do 19.30. hodiny a cez víkendy od 8.30 do 19.30 hodiny,“ uviedol Slavomír Mjartan, vedúci športovísk v Prievidzi.

Pre tých, ktorí majú radšej vodu v pevnom skupenstve, bude otvorená na námestí Slobody mobilná ľadová plocha každý deň, vrátane sviatkov, od 8. hodiny do 22. hodiny. Akurát na Silvestra bude večer jej prevádzka skrátená pre organizáciu osláv príchodu nového roka. Vlani cez zimné školské prázdniny bol pre verejnosť vo vymedzenom čase otvorený zimný štadión každý deň. Bude tak aj tento rok?

„Áno, plánujeme mať pre verejnosť otvorený cez školské prázdniny aj zimný štadión. S najväčšou pravdepodobnosťou bude pre verejnosť vymedzený čas od 14. hodiny do 15.15 hodiny. Aktualizovaný rozvrh využitia ľadovej plochy zimného štadióna pre jednotlivé dni bude na internete,“ dodal Slavomír Mjartan.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri