Silvester v Prievidzi27. 12. 2012 12:17

Aj tento rok mesto Prievidza pripravuje pre svojich obyvateľov spoločné oslavy Nového roku. Silvestrovský program bude bohatý a ľudia sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých prekvapení.

Oslavy Silvestra budú prebiehať už od doobedňajších hodín. Pondelok 31.12. 2012 medzi 10:00 – 13:00 hod. sa na Námestí slobody budú podávať zabíjačkové špeciality. Zároveň bude ľudí zabávať hudobná skupina All Stars Band, a taktiež je pripravených množstvo zábavných súťaží a aktivít.

V prípade priaznivého počasia môžu obyvatelia využiť aj ľadovú plochu na námestí, kde sa môžu zapojiť do silvestrovského korčuľovania.

Hlavný večerný program bude v réžii pop rockovej skupiny Gremmy od 22: 00 hod. Nasledovať bude Open Air Party s DJ Maťom Majdanom, ktorá bude trvať až do 02:00 hod. Aj počas týchto chvíľ sa zabávajúci budú môcť zapojiť do súťaží a pochutnať si na občerstvení.

Polnočné oslavy sa začnú tónmi slovenskej hymny a slávnostnými príhovormi, ktorými si pripomenieme 20. výročie vzniku samostatnej Slovenskej republiky. Taktiež sa ľudia budú môcť tešiť na obľúbený ohňostroj. Mesto Prievidza srdečne pozýva všetkých svojich obyvateľov, aby prišli spoločne s nami osláviť príchod Nového roka.

Zároveň žiadame všetkých návštevníkov polnočných osláv aby rešpektovali bezpečnostné opatrenia a nezdržiavali sa v blízkosti odpaľovacej plochy.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri