Seniori z denného centra Bôbar pomohli najmenšímLorem ipsum dolor sit amet 3. 4. 2019 12:43

Organizačné referentky Evka Špeťková a Betka Bolačeková dňa 19.2.2019 oslovili seniorov DC Bôbar v Prievidzi otázkou : Čo keby sme pomohli? Komu ? Deťom, teda tým najmenším z DC Poruba. Symbolicky DC môže pomôcť DC, teda Denné centrum Bôbar a v ňom zoskupení tí skôr narodení pomôžu Detskému centru Poruba, teda tým nedávno narodeným.

Zareagovali sme na výzvu OZ rodičia z Poruby, ktorí svojpomocne prerábajú starú školu a v nej budujú Detské centrum pre svoje ratolesti a potrebujú pomoc, aby mohli do prázdnych, vymaľovaných priestorov vniesť život a okrem iného potrebujú aj detské hračky.

Návrh Evky a Betky v DC Bôbar znel : Má niekto z vás doma nepotrebné veci od detí či vnúčat hračky,knižky, CD či DVD nosiče s rozprávkami, a pod. ? Pomôžeme detičkám a ich rodičom?

Kto chcel, dobrovoľne prispel, spolu nás bolo 19 a vznikla z toho neuveriteľná zbierka rôznych vozidiel, bábik, kníh, hier, omaľovánok, skladačiek a iných kreatívnych vecí.
Teším sa, že v našom centre máme ľudí , ktorí sú prajní a veríme, že detičky a ich rodičia nám budú vďační. Vzájomne  sa potešíme a úsmevom sa obdaríme v DC Bôbar dňa 28.3.2019 o 9,00h , kedy si celú zbierku prídu ku nám slávnostne prevziať. Odvoz zabezpečila Lucia 3.4.2019

Ďakujem z celého srdiečka všetkým, ktorí sa tejto dobrovoľnej, no v podstate charitatívnej akcie zúčastnili. Dúfame všetci, že sme potešili rodičov, ale hlavne tých najmenších členov Detského centra .

Náš odkaz pre ne  znie: Užite si svoje bezstarostné dni detstva, tešte sa z hier, rozvíjajte svoju predstavivosť,tvorivosť a nech vám v živote robia radosť aj maličkosti.
            
To vám prajú seniori, členovia DC Bôbar z Prievidze.

Text a foto :  Ing. Eva Špeťková Bucáková


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri