Sedem dôvodov, prečo používať Zelený bicykelLorem ipsum dolor sit amet 23. 4. 2018 09:32

Zelený bicykel je systém zdieľaných bicyklov, ktoré si v Prievidzi a Bojniciach môžete vypožičať aj Vy. Spolu s príchodom jari sme otvorili už tretiu cyklo sezónu. Opäť máte k dispozícii približne 100 bicyklov zaparkovaných v 30 stojanoch.

Prečo ísť do toho?

Bicykel je určite lepšia alternatíva ako auto. Nestojíte v dopravných zápchach a neprodukujete žiadne emisie. Bicyklovanie je príjemná telesná aktivita, pri ktorej si zlepšujete kondíciu a znižujete riziko srdcovo-cievnych chorôb. Odbicyklované kilometre odbúravajú stres, navracajú úsmev na Vašu tvár a tým prispievajú k zlepšovaniu vzťahov.

Zelený bicykel sa jednoducho používa, nepotrebujete sa registrovať a bicykel si môžete odomknúť prostredníctvom SMS, čipovej karty alebo webovej aplikácie. Služba je cenovo dostupná - od jednorazovej platby prostredníctvom SMS za 0,40 eur, cez mesačné programy za 1,90 eur alebo 5,90 eur až po ročný program za 39,90 eur. Zelené bicykle poskytujú komfortnú jazdu mestom, ku ktorej prispieva košík na odloženie vašich vecí, troj-prevodová prehadzovačka, výškovo nastaviteľné sedadlo s nepremokavým poťahom a pridaný mechanický zámok ak si potrebujete počas jazdy niečo vybaviť bez parkovania v Zelenom stojane.

Používaním Zeleného bicykla podporujete lokálny projekt a ste environmentálnou cyklo inšpiráciou pre svoje okolie.

PS: počas mája bude náš tím Zelený bicykel šliapať do pedálov v rámci kampane „Do Práce Na Bicykli“ – pridajte sa k nám a zostavte si aj Vy svoj súťažný tím v rámci firmy, kde pracujete a vyhrajte zaujímavé cyklo ceny :-)


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri