Šanca pre každého – deň športu13. 6. 2014 10:33

V piatok 20. júna od 9:30 do 15:00 ožije Námestie slobody športom. Mesto Prievidza, CVČ Spektrum, Fórum detí a mládeže a Komisia športu pripravila pre malých a veľkých obyvateľov mesta deň plný športu, pohybu a zábavy pod názvom Šanca pre každého.

Pre deti, mládež a ich rodičov sú pripravené vystúpenia a ukážky rôznych športových klubov a skupín napr. bikeri, karate, moderná gymnastika, parkuristi, raketoví modelári, netradičné športy, fitnes, interkros, futsal, frisbee a veľa iných. Na pripravených stanovištiach si budú môcť sami vyskúšať tradičné aj netradičné športy a získať informácie o nich. Pripravili sme pre návštevníkov aj bohatý sprievodný program v ktorom vystúpia rôzny speváci a tanečníci. Hosťom podujatia je hudobná skupina KAPELLKA, ktorá vystúpi na záver podujatia.

Podujatím chcú organizátori spropagovať mládežnícky šport medzi deťmi, mládežou a obyvateľmi mesta, oboznámiť ich s rôznymi druhmi športov v našom meste a zapojiť do športovania, aktívneho a zdravého trávenia voľného času čo najviac mladých ľudí.

Ak aj vy športujete a chcete spropagovať svoj šport, môžete prísť na námestie. Stačí keď sa spojíte s organizátorom na čísle 0907 247 653.

Príďte si v piatok 20. júna spolu s nami zašportovať.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri