Rozšírenie piknikovej zóny v Mestskom parkuLorem ipsum dolor sit amet 6. 5. 2019 13:11

Mesto Prievidza bolo úspešné v II. ročníku projektu: Program podpory lokálnych komunít, ktorý vyhlásila Nadácia COOP Jednota. Z poskytnutej dotácie vo výške 6 000€ boli vybudované tri piknikové zostavy - piknikové stoly s lavičkami, ohniská a sedenie pri ohniskách.

Slávnostné odovzdanie piknikovej zóny sa uskutočnilo 2. mája 2019 v mestskom parku za účasti predstaviteliek spoločnosti COOP Jednota Slovensko a primátorky mesta Prievidza.
Cieľom projektu bolo rozšírenie piknikovej zóny v Mestskom parku a vytvorenie príjemného verejného priestranstva, kde sa bude môcť stretávať miestna komunita. "Spoločnosť COOP Jednota Slovensko po úspešných dvoch ročníkoch pokračuje aj tento rok v projekte podpory lokálnych komunít. Som veľmi rada, že medzi podporené projekty sa zaradila aj nová pikniková zóna v meste Prievidza," uviedla predsedníčka predstavenstva COOP Jednota Ing. Janka Madajová.

"Aj touto cesto by som chcela poďakovať, že sa podarilo podporiť projekt v našom meste.  Na jednom mieste a v jednom čase nájdu možnosť na aktívny oddych seniori aj mladí ľudia, rodiny aj jednotlivci. Takéto aktivity vytvárajú predpoklady pre skvalitnenie života miestneho spoločenstva" uzatvára primátorka Katarína Macháčková.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri