Relácia na 40. týždeň4. 10. 2012 14:05

Krátke správy z mesta Prievidza, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 40. týždňa.

- Obyvateľov volebného obvodu č.1 - Sídlisko Žabník, Necpaly, Kopaničky, srdečne pozývame na Stretnutie obyvateľov s primátorkou mesta za účasti poslancov mestského zastupiteľstva a pracovníkov mestského úradu. Stretnutie sa koná v pondelok, 8. októbra 2012, o 17:00 v Kultúrnom dome Necpaly.

 

- Nakoľko prebieha mechanické čistenie ciest a chodníkov, prosíme všetkých majiteľov áut, aby rešpektovali dopravné značenie a neparkovali svoje autá v čase čistenia na cestách, ktoré sa práve čistia. V týchto dňoch sa vykonáva čistenie odstavných plôch na Ulici M. Rázusa.

 

-V minulosti Kino Baník,  dnes Art galéria. Slávnostné otvorenie Art galérie v budove bývalého kina Baník je naplánované na piatok 5. októbra 2012 o 17.00 h  v budove kina Baník. V rámci otváracieho podujatia sa uskutoční Vernisáž výstavy obrazov významných prievidzských umelcov spojená s premietaním Filmového klubu ´93 (film Poupata) a veľa iných rovnako významných prekvapení.

 

-V dňoch od 10. októbra do 13.októbra sa bude v Prievidzi konať Kampaň Nezabúdka. Túto zbierku vyhlásila Liga za duševné zdravie a v našom meste realizuje túto kampaň Občianske združenie Šťastie si ty. Prispejme kúpou nezabúdky, aby sa ľudia s duševným ochorením mohli integrovať a naplno vrátiť do života.

 

- Slovenská numizmatická spoločnosť, pobočka Prievidza usporiada v nedeľu 14.10. 2012 HOBBY stretnutie zberateľov všetkých odborov. Stretnutie sa bude konať v  súkromnej školskej jedálni na Strednom odbornom učilišti na Ulici M. Falešníka pri OD Kaufland. Stretnutie sa bude konať v čase od 7.00 do 11.00 hod. Všetci zberatelia budú na tomto HOBBY stretnutí vítaní.

 

-Aj túto jeseň pozývame všetky deti a širokú verejnosť na jedinečné podujatie Šarkanšou 2012. Svoje šarkany môžete vypustiť v sobotu 6. októbra od 10.00 h na letisku v Prievidzi. Okrem príjemnej zábavy sa môžete tešiť na pestrý program a bohatú tombolu.

 

FC Baník Horná Nitra Vás pozýva na majstrovské futbalové stretnutie IV. ligy dospelí medzi FC Baník Horná Nitra a OŠK Križovany, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 06.10.2012 o 14.30 hod. na Mestskom futbalovom štadióne v Prievidzi.  Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri