Relácia na 39. týždeň27. 9. 2012 07:38

Krátke správy z mesta Prievidza, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 39. týždňa.

- Obyvateľov volebného obvodu č.1 - Staré mesto, Dlhá ulica, Piesky, srdečne pozývame na Stretnutie obyvateľov s primátorkou mesta za účasti poslancov mestského zastupiteľstva a pracovníkov mestského úradu. Stretnutie sa koná v pondelok, 1. októbra 2012, o 17:00 v Základnej škole na Rastislavovej ulici. Zoznam stretnutí v ďalších volebných obvodoch nájdete TU.

- V dňoch od 10. októbra do 13.októbra sa bude v Prievidzi konať Kampaň Nezabúdka. Túto zbierku vyhlásila Liga za duševné zdravie a v našom meste realizuje túto kampaň Občianske združenie Šťastie si ty. Prispejme kúpou nezabúdky, aby sa ľudia s duševným ochorením mohli integrovať a naplno vrátiť do života.

- Aj túto jeseň pozývame všetky deti a širokú verejnosť na jedinečné podujatie Šarkanšou 2012. Svoje šarkany môžete vypustiť v sobotu 6. októbra od 10.00 h na letisku v Prievidzi. Okrem príjemnej zábavy sa môžete tešiť na pestrý program a bohatú tombolu.

- Prievidzské námestie ožije už tento piatok 28. septembra nielen tradičným jesenným podujatím EŠTE DÚŠOK LETA, ale aj charitatívnym behom spojeným s finančnou zbierkou. Jej výťažok je určený na zakúpenie prístrojov na Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach.
Do charitatívneho behu sa môže zapojiť ktokoľvek. Stačí sa v piatok 28. septembra zaregistrovať na prievidzskom námestí na označenom stanovisku a prebehnúť či prejsť jeden okruh po námestí. Aktivitu začnú od 10:00 žiaci zo škôl a hlavná časť behu je naplánovaná na 16:00. Takouto formou podporia myšlienku podujatia športovci, žiaci, študenti i ďalší občania okresu Prievidza. Podporiť Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach bude možné nielen morálne svojou účasťou, ale aj finančne. Svoju účasť už okrem iných prisľúbili aj viacerí prievidzskí športovci, známi rodáci a osobnosti z nášho okresu.
Kolektívnu účasť  športovcov a obyvateľov z obcí a miest možno vopred nahlásiť na e – mailovú adresu: primator@prievidza.sk alebo na telefónnom čísle 0904 752 617.

- V nedeľu 30. septembra sa uskutoční Prievidzský cyklomaratón so štartom o 11.30 h na sídlisku Kopanice pred obchodom Jednota. Dĺžka pretekov je 120 kilometrov. Záujemcovia  môžu podávať prihlášky do 25.septembra v cene 15 eur. Usporiadateľ cyklomaratónu je Cyklistický klub Stejskal Team Prievidza a mesto Prievidza.

- „FC Baník Horná Nitra Vás pozýva na majstrovské futbalové stretnutie IV. ligy dospelí medzi FC Baník Horná Nitra a OŠK Križovany, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 06.10.2012 o 14.30 hod. na Mestskom futbalovom štadióne v Prievidzi.  Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

- Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 h  v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste 8 v Prievidzi


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri