Relácia na 25. týždeň21. 6. 2012 07:56

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 25. týždňa.

- Nakoľko sa 1.júla spúšťa spoplatnenie parkovania v centre mesta Prievidza, dávame do povedomia  možnosť zakúpenia rezidentných parkovacích kariet. Rezidenti, ktorí žijú v centrálnej parkovacej zóne mesta, si stále môžu zakúpiť parkovacie karty v Turisticko informačnej kancelárii, ktorá sa nachádza v budove Mestského domu na Námestí slobody. 

- Širokú verejnosť pozývame na slávnostné otvorenie pešej zóny na Ul. A. Hlinku v Prievidzi. Otváranie pešej zóny sa uskutoční v piatok 22. júna  o 15.00 h pred kostolom Najsvätejšej Trojice Rehole piaristov.

- Milovníkov folklóru pozývame na 27. ročník Hornonitrianskych folklórnych slávností. Toto podujatie sa uskutoční  v piatok 22. júna a v sobotu 23. júna v prírodnom amfiteátri Lesopark Prievidza. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v Kultúrno spoločenskom stredisku Prievidza.

- V sobotu 23. júna 2012 o 19.30 h vystúpi v Kostole piaristov Spevácky zbor slovenských učiteľov, ktorý patrí k najlepším mužských speváckym zborom na Slovensku. Jeho členmi sú učitelia z celého Slovenska. Vstup na podujatie je voľný.

- Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 h  v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste 8 v Prievidzi.

Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri