Relácia na 21. týždeň25. 5. 2012 07:58

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas dvadsiateho týždňa.

- Pozývame Vás na Deň mestskej polície, ozbrojených a záchranných zložiek. Podujatie sa uskutoční dnes 25. mája 2012 na letisku Prievidza. Na návštevníkov čaká množstvo dynamických a statických ukážok jednotlivých záchranných zborov, zborov mestskej polície, zložiek ministerstva vnútra a mnohých ďalších účastníkov z celého Slovenska, ale aj Českej republiky.

- Spoločnosť PRIEMSTAV STAVEBNÁ, a.s. uskutoční na Nedožerskej ceste 46 betonáž podláh v rámci stavby, ktorú tu realizuje na základe stavebného povolenia. Táto betonáž sa bude konať v dňoch 25.5. - piatok a 26.5 - sobota.2012 vrátane noci. Tieto práce je nevyhnutné vykonávať bez prerušenia počas 24 hodín. Keďže takouto betonážou je spôsobovaný hluk, bude v nočných hodinách z piatka na sobotu narušený nočný kľud.

- Oznamujeme Vám, že od 28.05.2012 14.00 h do 28.05.2012 17.00 h bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu: vykonania plánovanej údržby elektrického zariadenia. Bez elektrickej energie bude v Prievidzi na Priemyselnej ulici spoločnosť OSC, Incon, Revmont, M & N, Wink Trade, Bodnar plus, Majostav, DAK, Správa ciest a pani Cmarková.

- Obyvateľov volebného obvodu č. 5- prímestská časť Veľká Lehôtka, srdečne pozývame na stretnutie s primátorkou mesta za účasti poslankyne mestského zastupiteľstva,  zamestnancov mestského úradu a pracovníkov spoločností, ktoré spolupracujú s mestom. Stretnutie sa koná v pondelok 4. júna 2012 o 17.00 h  v Kultúrnom dome Veľká Lehôtka.


- Pre všetky deti je pripravená oslava medzinárodného dňa detí, ktorá tentokrát potrvá výnimočne až dva dni. Prvého júna sú všetky deti pozvané na Námestie slobody v čase od 8.30 do 12.00 h a od 15.30 do 18.00 h. Oslava bude pokračovať druhého júna v SC Korzo od 15.00 h. a pre všetky deti je pripravených dvakrát viac prekvapení, dvakrát viac súťaží a cien a dvakrát viac zábavy a radosti.

- Centrum voľného času Vás pozýva  na zábavu pre osamelých. Podujatie sa uskutoční  v piatok o 20.00 h v Centre voľného času v budove Mestskej polície.

- Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 h  v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste 8 v Prievidzi.Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri