Relácia mestského rozhlasu na 7. týždeň18. 2. 2021 09:53

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 7. týždni.

-Od 16. februára môžu obyvatelia mesta vyvážať do zberného dvora drobný stavebný odpad. Pred vstupom do areálu zberného dvora sa obyvatelia musia preukázať negatívnym testom na COVID-19 nie starším ako 7 dní.

-V týchto dňoch bolo spustené povinné sčítanie obyvateľov. Sčítajte sa v roku 2021 elektronicky – rýchlo, jednoducho a bezpečne. Vyplňte sčítací formulár na www.scitanie.sk. Pre účely sčítania sa obyvateľom rozumie každý, kto má v Slovenskej republike trvalý, prechodný alebo tolerovaný pobyt. Sčítanie obyvateľov je realizované do 31. marca 2021.

-Oznamujeme obyvateľom, že aj počas nasledujúceho víkendu, teda 20. a 21. februára v čase od 8.00 o 17.00 h sa realizuje testovanie na ochorenie COVID -19.  Mesto Prievidza vytvorilo odberné miesta, ktoré môžete využiť na základe rezervácie ale aj bez rezervačného systému. Na testovanie môžete využiť jedno z odberných mieste na ktorých sa nevyžaduje rezervácia:
-Gymnázium V.B.N., Ul. M. Slovenskej č. 16 
-ZŠ S. Chalupku č. 12, budova školy, telocvičňa
-ZŠ s MŠ Ul. Dobšinského č. 5 – odberný tím B, telocvičňa
-CVČ Spektrum Ul. K. Novackého č. 14 – odberný tím B, zadný vchod
-SOŠ T. Vansovej Prievidza, Lúčna č. 2, budova školy
-ZŠ s MŠ, Malonecpalská č. 37 – B, telocvične
-Dom kultúry Malá Lehôtka
-A v sobotu bude k dispozícii aj odberné miesto: Ciglianska cesta 8,
Viac informácií nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza www.prievidza.sk.

-Keď nemôžete ísť za kultúrou, ideme za vami! Aj v týchto neľahkých časoch vám prinášame kultúru, a to formou online streamu na facebookovej stránke Kultúrneho a spoločenského strediska, ktorý si môžete užívať z pohodlia domova. Už túto sobotu, 20. februára 2021 si o 17.00 h budete môcť spoločne s vašimi ratolesťami vychutnať veselé rozprávkové predstavenie O dvoch hrochoch z dielne jedinečného Divadla Severka. Tešíme sa na vás!


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri