Relácia mestského rozhlasu na 6. týždeň6. 2. 2020 10:11

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 6. týždňa.

Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci február bude prerušená distribúcia elektriny. Z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa bude distribúcia prerušená v nasledovných lokalitách a časoch:
-dňa 7.2.2020 od 7:30 do 14:30 v časti Púšť a Vlčie Kúty
-dňa 7.2.2020 od 7:30 do 14:30 v časti Staré mesto

Volič, ktorý má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a v deň konania volieb nebude môcť voliť v mieste svojho trvalého pobytu vo volebnom okrsku, v ktorého zozname voličov je zapísaný, môže požiadať mesto Prievidza o vydanie hlasovacieho preukazu. Mesto na základe žiadosti voličovi vydá hlasovací preukaz.  Hlasovací preukaz oprávňuje na zápis do zoznamu voličov v ktoromkoľvek volebnom okrsku. Viac informácií nájdete aj na internetovej stránke mesta Prievidza.

Pripravte svojej polovičke nezabudnuteľného Valentína! Vezmite ju na „Valentínsky koncert“ v podaní Zdenky Prednej a Oskara Rózsu. Koncert sa uskutoční  16. februára 2020 o 19.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Vstupné: 17,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD. V cene vstupenky je zahrnutý aj sekt s občerstvením.

Máte chuť výborne si zaspievať i zatancovať? Tak to vás pozývame na komorný program sólistov SĽUK-u s názvom Krajinka. Tešiť sa môžete na dynamickú, pestrofarebnú koláž ľudovej hudby, piesní a tanca z celého územia Slovenska. Podujatie sa uskutoční v sobotu 7. marca 2020 o 19.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Vstupné: 17,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD.

Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri