Relácia mestského rozhlasu na 5. týždeň30. 1. 2020 11:20

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 5. týždňa.

Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci január bude prerušená distribúcia elektriny. Dňa 31.1.2020 od 8:30 do 14:30 - v časti Staré mesto na Ciglianskej ceste.

Mesto Prievidza vyhlasuje výzvu na predloženie návrhov na udelenie mestského ocenenia Prievidzský anjel, ktoré môžete zasielať do konca mesiaca február. Ocenenie Prievidzský anjel sa udeľuje osobám alebo skupinám osôb, ktoré sa zaslúžili o rozvoj mesta Prievidza a jeho  obyvateľov, majú zásluhy na jeho zveľaďovaní.

Pripravte svojej polovičke nezabudnuteľného Valentína! Vezmite ju na „Valentínsky koncert“ v podaní Zdenky Prednej a Oskara Rózsu. Koncert sa uskutoční  16. februára 2020 o 19.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Vstupné: 17,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD. V cene vstupenky je zahrnutý aj sekt s občerstvením.

Slovenská numizmatická spoločnosť pobočka Prievidza pozýva všetkých obyvateľov na burzu všetkých zberateľský zaujímavosti. Stretnutie zberateľov sa uskutoční v nedeľu 2. februára v budove Stredného odborného učilišťa na Ulici M. Falešníka v čase od 7:00 do 11:00 hodiny.

Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri