Relácia mestského rozhlasu na 49. týždeň3. 12. 2020 11:11

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 49. týždni.

Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci december bude prerušená distribúcia elektriny v nasledovných lokalitách a časoch: Dňa 11.12.2020 od 7:00 do 16:00 v časti Kopanice a Necpaly na nasledovných uliciach: Včelárska, Prírodná, Cesta Vl. Clementisa.

Keď nemôžete ísť za Mikulášom, príde za vami!
Deň sv. Mikuláša sa v Prievidzi už dlhé roky spája s Mikulášskym sprievodom mestom, ktorý otvára Vianoce v meste. Keďže tento rok ho nemôžeme organizovať v tradičnom prevedení, koč bude so sprievodom po Prievidzi prechádzať a pozdraví všetky vaše deti. Tešiť sa naň môžete v sobotu 5. decembra 2020. Začne sa o 16.00 h na sídlisku Kopanice a postupne prejde aj na ďalšie sídliská - Necpaly, Žabník, Zapotôčky, Staré sídlisko a Námestie slobody.

Keď nemôžete ísť za kultúrou, ideme za vami!
Aj v týchto neľahkých časoch vám prinášame kultúru, a to formou online streamu na facebookovej stránke Kultúrneho a spoločenského strediska, ktorý si môžete užívať z pohodlia domova. Už túto sobotu 5. decembra 2020 si budete môcť vychutnať krásny hudobný zážitok. O 17.00 h sa totiž odohrá Adventný koncert sestier Piešových.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri