Relácia mestského rozhlasu na 48. týždeň29. 11. 2012 10:54

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 48. týždňa.

- Stredoslovenská energetika distribúcia, oznamuje obyvateľom, že v dňoch 1.12.2012 do 20.12.2012 bude zamestnanec tejto spoločnosti vykonávať odpis stavu elektromerov. Žiadame ľudí, aby mali v týchto dňoch odomknuté suterénové stúpačky na svojich bytových domoch.

- Širokú verejnosť pozývame na vianočné nákupy do vybraných predajní v centre mesta. Vo vybraných predajniach v centre čakajú na zákazníkov rôzne prekvapenia. Vianočná výzdoba a stromčeky, zľavy, pochôdzky Mikuláša s anjelom, čertom a sladkými dobrotami.  Prevádzky budú otvorené v pracovné dni do 19.00 h!

- Aj tento rok do centra mesta zavíta sv. Mikuláš. V stredu 5.decembra 2012 o 16.15 h pred kostolom piaristov začne Mikulášsky sprievod anjelov a čertov, ktorý bude smerovať priamo na Námestie slobody. Milé deti i dospelí, pridajte sa k nášmu sprievodu, v maske anjela alebo čerta, so sviečkou v ruke a spolu s nami sprevádzajte Mikuláša mestom až na Námestie slobody. Tam spoločne rozsvietime vianočný stromček a roztočíme „Mikulášsku párty“.

- Štvrtok 13. decembra o 16.30 h priamo Námestí slobody otvárame Predvianočné trhy. Tento rok trhy slávnostne zahájime fanfárami z balkóna Mestského domu.

- Filmový klub ´93 rozširuje svoje rady. Kto sa stane členom Filmového klubu ´93,   získa zvýhodnené vstupné na všetky projekcie klubu, ktoré sa konajú každý štvrtok o 18.30 h v kine Baník. Záujemcovia sa môžu zapísať pred každou projekciou v kine Baník. Cena klubového členstva sú 3,00 €. Pripomíname, že projekcie Filmového klubu sú prístupné aj pre nečlenov.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri