Relácia mestského rozhlasu na 47. týždeň21. 11. 2019 10:33

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 47. týždňa.

Stredoslovenská energetika - Distribúcia a. s. upozorňuje, že v mesiaci november bude prerušená distribúcia elektriny v nasledovných termínoch a lokalitách: dňa 13.12.2019 od 6:45 do 17:00 -  v časti Necpaly na Gazdovskej a Malonecpalskej ulici.

V mesiaci november pokračuje vývoz biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad rodinných domov z hnedých nádob. Vývoz sa uskutoční iba do konca mesiaca november. Potom začína vývoz opäť v mesiaci marec 2020.

Vianočné obdobie začína v meste Prievidza príchodom Mikuláša, ktorý k nám zavíta vo štvrtok 5. decembra 2019 a otvorí Vianoce v meste. Mikulášsky sprievod anjelov a čertov začne o 16.00 h pred Piaristickým kostolom a následne sa presunie na Námestie slobody. Tam sme si pre vás i vaše ratolesti pripravili pestrý program.

Nemáte program na nedeľné popoludnie? Tak príďte aj s deťmi do divadla. Pozývame vás na ďalšie predstavenie zo série rozprávkových nedieľ, ktoré sa uskutoční už túto nedeľu 24. novembra 2019 o 15.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Tentoraz ide o činoherno-bábkové predstavenie s názvom Šaško a kráľ. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry v Prievidzi.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri