Relácia mestského rozhlasu na 40. týždeň3. 10. 2019 08:36

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 40. týždňa.

Vedenie mesta spolu s poslancami Mestského zastupiteľstva v Prievidzi pozývajú občanov na jesenné stretnutia. Už v druhej polovici októbra 2019 sú naplánované pravidelné stretnutia so zástupcami samosprávy v každom volebnom obvode, ktoré sa budú konať v nasledovných termínoch:
- VVO 2 - Sídlisko Píly, Staré mesto, v pondelok 21.10.2019 o 16.00 v reštaurácii hotela Magura.
- VVO 1 - Staré Mesto, Dlhá ulica, Piesky v pondelok 21.10.2019 o 18.00 v budove ZŠ na Rastislavovej ulici.

Upozorňujeme obyvateľov, že v okolí Lesoparku bol zaznamenaný výskyt medveďov. Kvôli vlastnej bezpečnosti zvýšte svoju pozornosť a pokiaľ je to možné, obmedzte prechádzky do lesa v tejto lokalite.

V týchto dňoch je v jednotlivých obvodoch mesta realizovaný zber odpadu prostredníctvom veľkoobjemových kontajnerov. Do veľkoobjemových kontajnerov nepatrí drobný stavebný odpad, biologicky rozložiteľný odpad ( ako konáre, tráva, zvyšky ovocia),nebezpečný odpad, elektroodpad (práčky) alebo pneumatiky. Ďakujeme za pochopenie

Pre každého milovníka skupiny ABBA je pripravená jedinečná show v podaní skupiny ABBA STARS s live bandom a živým sláčikovým kvartetom. Naživo vám zahrajú a zaspievajú tie najväčšie hity ABBY. Koncert ABBA Mania Tour 2019 sa uskutoční už túto nedeľu 6. októbra 2019 o 19.00 h v Kine Baník. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza.

Slovenská numizmatická spoločnosť pobočka Prievidza pozýva všetkých obyvateľov na burzu všetkých zberateľský zaujímavosti.  Stretnutie zberateľov sa uskutoční v nedeľu 6. októbra v budove Stredného odborného učilišťa na Ulici M. Falešníka v čase od 7:00 do 11:00 hodiny.


Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri