Relácia mestského rozhlasu na 36. týždeň5. 9. 2019 14:52

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 36. týždňa.

- Aj tento rok, tak ako po minulé, sa môžete tešiť na tradičný Banícky jarmok, ktorý opäť láka svojím bohatým programom. Tri dni plné hudby, zábavy a dobrého jedla i pitia sa uskutočnia v dňoch  6. až 8. septembra 2019 na Námestí J. C. Hronského, na Ulici M. R. Štefánika a v Mestskom parku v Prievidzi. Pripomíname, že počas konania Baníckeho jarmoku bude MHD zdarma.

- Z organizačných dôvodov  prípravy  Baníckeho jarmoku budú v  dňoch od 5. septembra od 17. 00 h do 8. septembra 2019 do 23.00 h ulice S. Chalupku, B. Björnsona, Svätoplukova a ul. M.R.Štefánika uzatvorené. Žiadame vodičov, aby rešpektovali obchádzkové trasy.

- Pre milovníkov kvalitného humoru je pripravené jedinečné kabaretné predstavenie NA PLNÚ HU(d)BU, ktorého hlavnými protagonistami sú Milan Markovič a Páni bratia – Peter Niňaj a Róbert Puškár. Toto populárne zoskupenie sa predstaví v Dome kultúry v Prievidzi už v piatok 27. septembra 2019 o 19.00 h. Vstupné je 13,00 €. Vstupenky je možné zakúpiť v pokladni Domu kultúry na Ul. F.Madvu.

Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri