Relácia mestského rozhlasu na 36. týždeň9. 9. 2021 08:14

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 36. týždni.

-Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na Záver Kultúrneho leta na námestí 2021! Tohtoročnú letnú sezónu uzavrieme v sobotu, 11. septembra bohatým programom: od 9.00 Blší trh, pokračovať budeme programom pre deti, od 14.00 h sa predstaví Dúhalka – a od 16.30 h nás čakajú kapely ako B2, Country Limit Club, SHZ Nany a vrcholom večera bude o 20.00 h Elán Tribute Revival. Vstup voľný. Pripravené budú stánky s občerstvením, atrakcie pre deti a tvorivé dielne.

-Informujeme verejnosť, že Zimný štadión je opäť k dispozícii na verejné korčuľovanie. Záujemcovia a priaznivci korčuľovania nájdu podrobný rozpis obsadenosti ľadovej plochy na nasledujúce obdobie na stránke spoločnosti TSMPD s.r.o. (www.tsmpd.sk).

-Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci september bude prerušená distribúcia elektriny. Z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa bude distribúcia prerušená v nasledovných lokalitách a časoch: Dňa 14.9.2021 od 8:30 do 14:30 na Košovskej ceste.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri